Kontakt

• Zespół Szkół Gastronomicznych Nr 1 im. mjr. Henryka Sucharskiego Kraków, ul. Os. Złota Jesień 16
    Wpisz tutaj adres szkoły
  • (+12) 34-567-890

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

Sobota 18.11.2017

Witamy w EduPage!

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele,

Dostępny jest podział obowiązujący od 11,09,2017 r.

• Drodzy użytkownicy mobilni!

Możecie sprawdzić swoje plany lekcji również na urządzeniach mobilnych. Strona EduPage została dostosowana do urządzeń mobilnych i funkcjonuje poprawnie na smartfonach i tabletach.

• Drodzy Uczniowie i Nauczyciele

może w przyszłości będzie można sprawdzić  codzienne zastępstwa. Wystarczy kliknąć na odnośniki na górze strony. Na razie strona będzie wykorzystana do udostępniania planu lekcji.

• Strona WWW naszej szkoły jest już dostępna w Internecie! Znajdziesz tu wiele pożytecznych i interesujących informacji - aktualności z życia szkoły, plan lekcji, informacje o zastępstwach, szkolny album zdjęciowy, jadłospis stołówki i wiele więcej.

Kontakt

Wpisz tutaj adres szkoły