Kontakt

• Zespół Szkół Gastronomicznych Nr 1 im. mjr. Henryka Sucharskiego Kraków, ul. Os. Złota Jesień 16
    Wpisz tutaj adres szkoły
  • (+12) 34-567-890

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

Wtorek 26.09.2017

Witamy w EduPage!

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele,

Dostępny jest podział obowiązujący od 11,09,2017 r.

• Drodzy użytkownicy mobilni.

możecie sprawdzić swoje plany lekcji również na urządzeniach mobilnych. Jeśli posiadacie urządzenia takie jak iPad, iPhone czy oparte na systemie Android, to już wkrótce będziecie mogli pobrać aplikacje dedykowane na te platformy.

Po więcej informacji, zapraszamy tutaj.

• Drodzy Uczniowie i Nauczyciele

może w przyszłości będzie można sprawdzić  codzienne zastępstwa. Wystarczy kliknąć na odnośniki na górze strony. Na razie strona będzie wykorzystana do udostępniania planu lekcji.

• Strona WWW naszej szkoły jest już opublikowana w Internecie. Znajdziesz tu wiele pożytecznych i interesujących informacji - m.in. spis uczniów, klas, nauczycieli, plany lekcji, zastępstwa i inne.

Kontakt

Wpisz tutaj adres szkoły