• Aktualizacja danych

Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
  • Użytkownicy mobilni

Drodzy użytkownicy mobilni.

możecie sprawdzić swoje plany lekcji również na urządzeniach mobilnych. Jeśli posiadacie urządzenia takie jak iPad, iPhone czy oparte na systemie Android, to już wkrótce będziecie mogli pobrać aplikacje dedykowane na te platformy.

Po więcej informacji, zapraszamy tutaj.

• Plan Lekcji i Zastępstwa

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele

może w przyszłości będzie można sprawdzić  codzienne zastępstwa. Wystarczy kliknąć na odnośniki na górze strony. Na razie strona będzie wykorzystana do udostępniania planu lekcji.

• Strona powstała

Strona WWW naszej szkoły jest już opublikowana w Internecie. Znajdziesz tu wiele pożytecznych i interesujących informacji - m.in. spis uczniów, klas, nauczycieli, plany lekcji, zastępstwa i inne.

Kontakt

• Zespół Szkół Gastronomicznych Nr 1 im. mjr. Henryka Sucharskiego Kraków, ul. Os. Złota Jesień 16
    Wpisz tutaj adres szkoły
  • (+12) 34-567-890